MATRACE, PELÍŠKY

„kvalita na prvním místě“

Kvalita a pohodlí jsou u nás prvořadé. Nemyslíme jen na své pohodlí ale i na pohodlí našich mazlíčků, kteří nám zpříjemňují každý den svou přítomností. Proto se zaměřujeme i na jejich pohodlí, které je neméně důležité. A přinášíme vám nabídku standardních tak i ortopedických typů matrací – pelíšků.

Standardní varianta výplně:

i u standardních pelíšku je pro nás prioritou pohodlí mazlíčka
Proto neplníme pelíšek žádnými PES kuličkami či rounem. Pelíšek v sobě ukrývá stabilní pěnu ADAPTAN, která neobsahuje žádné škodlivé látky, co prokazuje certifikace na Öko-Tex® Standard 100. Tato pěna vašemu mazlíčkovi zajisti správnou podporu páteře po celou jeho dobu odpočinku.

Ortopedická varianta výplně:

trápí vašeho mazlíčka bolesti kloubů, prodělal operaci či již stárne. Tak právě ortopedický pelíšek je správnou volbou. Do tohoto typu pelíšku jsme vložili unikátní VISCOR pěnu (líná pěna), kterou vyvinula samotná NASA a dnes je již využívána napříč mnoha segmenty (matrace, ortopedické pomůcky, obuv atd.). VISCOR pěna má jedinečnou vlastnost, kdy dochází k reakci na základě tělesné teploty zvířete, pěna měkne a pozvolna se mu přizpůsobuje. Mazlíčka tzv. pěna obejme, díky tomu dochází k odlehčení tlaku vyvíjeném na klouby a páteř. Jakmile váš mazlíček opustí svůj pelíšek, pěna se pomalu vrací do původního tvaru. V kombinaci s ADAPTAN pěnou tak tvoří dokonalou symbiózu podporující kvalitní odpočinek bez škodlivých látek (Öko-Tex® Standard 100).
MORAVIA COMFORT, s. r. o.
Mládežnická 3062/3a
690 75 Břeclav